Середа, 25 Травня, 2022

Тавро "корабельної сосни": як миколаївська депутатка втратила гідність, виправдовуючи очільника “Слуги Народа”

У 2019 році на виборах до Верховної Ради партія “Слуга народу” у Миколаєві отримала беззаперечну перемогу. Місто та область у сесійному залі відтоді представляють Олександр Пасічний, Олександр Гайду, Ігор Копитін, Ігор Негулевський, Артем Черноморов, Максим Дирдін, Ірина Аллахвердієва, Олена Мошенець, а також голова фракції Давид Арахамія. З того часу про їх діяльність на благо Миколаївщини практично нічого не чути. Проте після брифінгу очільників партії, 23 червня, у Миколаєві тільки про “Слуг Народу” і говорять. Далі на mykolaiv-yes.

Брифінг – найкраще місце, щоб обговорити “IQOS Зеленського” та “піддуті губи робочої баби”

8

У місті корабелів голова партії Олександр Корнієнко та Давид Арахамія вляпались в скандал, обговорюючи принади миколаївської депутатки Ірини Аллахвердієвої. Коли брифінг вже було закінчено, але відеокамери та мікрофони ще працювали у режимі стріму, Олександр Корнієнко не знайшов нічого кращого, як звернути увагу Арахамії  на “тюнінг” колеги. У своєму короткому спіччі він назвав Аллахвердієву “піддутою красунею”, “робочою бабою”, “корабельною сосною” та заявив, що президент “викурить всі IQOS”, коли побачить миколаївчанку у своєму кабінеті. 

Варто зауважити, що Давид Арахамія подібних висловів собі не дозволяв, але розмову підтримав та відзначив, що у колеги багато енергії. 

Після того, як відео неприпустимих на публіці розмов потрапило до мережі, Олександр Корнієнко заявив, що воно змонтоване і не має жодного відношення до миколаївської депутатки Ірини Аллахвердієвої, але вибачився за свої фривольні висловлювання від себе та Арахамії, який у коментарях був набагато стриманіший. При цьому, яким чином можна змонтувати стрім у реальному часі Корнієнко не пояснив, що робить його звинувачення безпідставними. Голова партії “Слуга Народу” пояснив, що всередині їх політичної сили такі іронічні відносини є нормою. 

Ірина Аллахвердієва повторила слова Корнієнко про монтаж

8

Головна героїня обговорення Ірина Аллахвердієва прокоментувала інцидент на своїй сторінці у соціальній мережі. Народна обраниця також назвала сенсаційне відео монтажем та низькопробним брудом. Арахамія та Корнієнко заприсягнулись їй, що нічого подібного не говорили. В свою чергу, Аллахвердієва припустила, що обговорювали потенційних кандидатів в мери Миколаєва і вони готові разом “провести триста зустрічей за чотири місяці” та виграти вибори. 

8

У соцмережах жорстко засудили Аллахвердієву, яка взялась захищати колег зі “Слуги Народу”, а не власну честь 

Так реакція Аллахвердієвої на образи та приниження жіночої гідності з боку керівників партії обурила громадськість. Після свого допису депутат замість жертви стала об’єктом цькувань, адже більшість городян вважають таку реакцію ознакою відсутності самоповаги та гордості. Серед майже півтори тисячі коментарів до допису переважають думки, що депутату взагалі не варто було коментувати безглузді балачки колег, а також звинувачення у неповазі до власної гідності, знеціненні себе як жінки, через сприйняття сумнівних компліментів, а також захисті хамів, посилаючись на неіснуючий монтаж. 

6