П’ятниця, 20 Травня, 2022

Мер Миколаєва вперше після госпіталізації з COVID-19 вийшов на зв’язок та повідомив про самопочуття

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вже більше тижня хворіє на коронавірус. Звістку про позитивний результат тесту та виявлену пневмонію Сєнкевич розмістив ще 9 листопада на своїй сторінці у соціальній мережі. З того часу очільник міста корабелів особисто не виходив на зв’язок та не повідомляв про своє самопочуття, повідомляє “mykolaiv-yes.com”. 

Трохи згодом у ефір з акаунту мера вийшов начальник департаменту житлово-комунального господарства міста Сергій Коренєв, який заявив, що Сенкевичу вже набагато краще, він почуває себе як під час звичайної застуди та вже цього тижня його можуть виписати з лікарні. Проте ці повідомлення виявились занадто обнадійливими. Минулої п’ятниці, 13 листопада, в інтерв’ю начальниця управління охорони здоров’я Миколаєва Ірина Шамрай повідомила, що хвороба у мера розвивається не за найкращим сценарієм і нині Сєнкевич лікується в палаті інтенсивної терапії. 

Сьогодні, 17 листопада, очільник міста нарешті вийшов на зв’язок з миколаївцями особисто. У соціальній мережі він опублікував відео, в якому подякував всім небайжужим, які телефонують на надсилають йому повідомлення з побажаннями найшвидшого одужання

“Зі мною все в порядку, одужую, йду на поправку”, – повідомив Миколаївський міський голова. 

Олександр Сєнкевич пообіцяв сьогодні о 19:00 вийти у традиційний прямий ефір та поспілкуватися з миколаївцями про COVID-19, карантин, опалювальний сезон та з приводу інших запитань. 

“Бережіть себе та своїх близьких, одягайте маску! Все буде добре”, – зауважив Олександр Сєнкевич. 

Судячи з відео, мер досі знаходиться у лікарні №1, куди його було госпіталізовано. У Олександра Сєнкевича сиплий голос, тож він все ще хворіє і навряд зможе відвідати виборчу дільницю 22 листопада. 

Нагадаємо, що вже цієї неділі у Миколаєві відбудеться другий тур виборів мера. Городяни повинні вибрати одного з двох кандидатів: Олександра Сєнкевича або Владислава Чайку.