П’ятниця, 20 Травня, 2022

666: у Миколаєві зареєстрували “диявольську” кількість кандидатів у депутати міської ради

Вже через три дні, 25 жовтня, миколаївці вирушать на виборчі дільниці, щоб віддати свої голоси за нових мера та депутатів міської ради. Останній тиждень кандидати активно зустрічалися з виборцями, поширювали свою програму та рекламу, а також проводили телефонні опитування, щоб визначити рівень електоральної підтримки політиків. Далі більш детально розкажемо про те, за які партії голосуватимуть городяни, розповідає “mykolaiv-yes.com.ua“.

До Миколаївської міської ради хоче потрапити “диявольська” кількість кандидатів у депутати 

Офіційно Центральна виборча комісія зареєструвала 14 політичних партій, які висунули своїх кандидатів у депутати Миколаївської міської ради. Серед них політична партія “Пропозиція”, яку очолює чинний мер міста Олександр Сєнкевич. У першій трійці списку також зазначені Дмитро Іванов та Марія Грачова. Партія “Слуга народу”, яку очолює Тетяна Домбровська, представила 53 з 54 можливих кандидатів у депутати. На другому та третьому місці у списку знаходяться Віталій Кім та Олександр Розумний. 

“Опозиційна платформа – За життя” представила 51 з 54 можливих кандидатів у депутати. Першим номером йде кандидат в мери Владислав Чайка, другу позицію віддали нардепу Артему Ільюку, який також хотів балотуватися в мери, але зрештою відмовився від цієї ідеї на користь сина колишнього міського голови. У трійці також знаходиться Марина Мазанко. 

“Наш край” у міську раду веде кандидат у мери, а також колишній очільник ОДА Микола Круглов. Друге місце у списку зайняла скандальна головна лікарка Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова, а на третьому знаходиться Сергій Кантор. Зауважимо, що Світлана Федорова також балотується під другим номером і у обласну раду. 

Напередодні виборів голова адміністрації Інгульського району Миколаєва Юрій Гранатуров повідомив, що покидає посаду, адже вестиме на виборах нову партію “За майбутнє”. В списку він значиться першим, на другому місці Олексій Лєпішев. Спочатку він планував балотуватися від партії чинного мера “Пропозиція”, але не потрапив до першої п’ятірки кандидатів та приєднався до Гранатурова. На третьому місці у списку Наталія Ільчанінова. 

Політичну партію “Миколаївці” у міську раду веде не кандидат у мери Олександр Садиков, а Ігор Дятлов. На другому місці у списку Тетяна Казакова, а на третьому Сергій Ісаков, який також багато разів намагався стати мером, але завжду був другим.  Список партії “Європейська солідарність” очолила чинний депутат від партії Олена Кісельова. Нещодавно стало відомо, що вона захворіла на коронавірус. Друге місце у списку займає Сергій Танасов, а третє – Вікторія Переверьзєва. 

ВО “Батьківщина” представила всього 43 кандидати у депутати з 54 можливих. На першому місці Вадим Підберезняк, а на другому скандальний голова ОДА, який погорів на хабарі, Микола Романчук. На третьому місці Оксана Шульгач. Від ВО “Свобода” балотується всього 36 кандидатів. Очолює список Володимир Губський, а також Юрій Шестириченко та Тетяна Губська. 

Своїх кандидатів у депутати висунула і “Партія Шарія”, всього їх 40. До першої трійки увійшли Тетяна Кравчук, Олександр Ковтун та Микола Карцев. Від партії “Перемога Пальчевського” до Миколаївської міської ради хочуть пройти Артем Гумілевський, Олексій Земляний та Олена Істоміна. 

Також зайняти крісла депутатів Миколаївської міської ради хочуть кандидати від “Партії зелених України” на чолі з Катериною Тиновою, “Разом сила” з Сергієм Маленко та  “Розумна сила” з Володимиром Манченко. Всього вд 14 партій балотується “диявольська” кількість кандидатів у депутати – 666 осіб. 

Кандидатів на посаду мера Миколаєва всього шість

В той же час кандидатів на посаду Миколаївського міського голови цього разу дуже мало – всього шестеро. До їх переліку увійшли чинний мер Олександр Сєнкевич, бізнес-вумен від “Слуги народу”  Тетяна Домбровська, колишній очільник Миколаївської ОДА, а нині кандидат від “Нашого краю” Микола Круглов, колишній мер міста Юрій Гранатуров, а також син народного мера В’ячеслав Чайка і представник партії “Миколаївці” Олександр Садиков.