П’ятниця, 20 Травня, 2022

Якщо прийшли дівчат з управління земельних ресурсів брати з автоматами, то за мною приїдуть на танку, – слідчі викликали Сєнкевича на допит

Мера Миколаєва Олександра Сєнкевича в черговий раз викликають на допит до правоохоронних органів. Цього разу у ролі свідка. Про це очільник міста корабелів повідомив під час регулярного онлайн включення. Справа стосується скандальної забудови багатоповерхівки на перетині проспекту Центрального та вулиці 9-та Слобідська ТОВ «Альянс-Інвест-Миколаїв». Наприкінці серпня співробітники Головного управління Нацполіції у міській раді проводили обшуки та вилучили документи по справі, розповідає “mykolaiv-yes.com.ua“.

Сєнкевич зауважив, що тоді з самого ранку до пізнього вечора у кабінетах мерії засідали озброєні до зубів правоохоронці. Очільник міста припускає, якщо до працівників управління земельних ресурсів, де працюють дівчата, прийшли з автоматами, то до нього приїдуть вже на танку. 

“Не встиг я сьогодні повернутися додому, як прийшло повідомлення від слідчих нашої Національної поліції з запрошенням на допит в якості свідка. Всі пам’ятають ту історію, коли з автоматами увірвалися до нас в міськраду. В касках, в бронежилетах до управління земельних ресурсів. Там вирішили  вилучати документи, які ми вже їм передали за запитом. Виклик на допит свідка стосується будівництва на пустирі по вулиці 9-й Слобідській та проспекту Центрального нового будинку. Я думаю, якщо прийшли дівчат з управління земельних ресурсів брати з автоматами, то напевно за мною приїдуть на танку”, – заявив мер міста. 

У серпні Олександр Сєнкевич заявляв, що всі ці обшуки проводяться спеціально під вибори, а вже після них справи просто розваляться за відсутністю будь-яких доказів. По будівництву на 9-й Слобідській все було виконано в рамках закону і підприємець має всі відповідні дозвільні документи. 

“У будь-якому разі, підприємець хоче будувати будинок, маючи всі документи, а держава в особі правоохоронних органів намагається зупинити будівництво, причому маючи всі документи”, – наголосив Сєнкевич. 

Зауважимо, що правоохоронці свої дії у серпні 2020 року пояснили тим, що вилучаються документи у справі про зловживання владою та службовим положенням. Зокрема стосовно продовження оренди земельної ділянки, на якій зараз проводить забудову ТОВ «Альянс-Інвест-Миколаїв». Правоохоронці намагались вияснити чи проходило це питання земельну комісію або мер Миколаєва Олександр Сєнкевич продовжив дію договору самостійно. Офіційно жодних підозр меру Миколаєва у вчиненні будь-яких протизаконних дій у цій справі не вручали. Він проходить по ній поки що як свідок, проте як розвиватимуться події далі буде відомо трохи пізніше.