П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Миколаєві кандидатка в мери Домбровська з підприємцями відремонтують “Трудові резерви”, що більше пів року стоять без даху

У Миколаєві дитяча спортивна школа “Трудові резерви” вже більше пів року стоїть без даху. Його зірвало під час урагану “Юлія” ще 24 лютого. Відтоді кожен дощ перетворюється для закладу на справжнє стихійне лихо. Щоб хоч якось врятувати спортивну школу, тренери та діти змушені закатати рукава, взяти до рук ганчірки та підставляти відра. Відразу після інциденту керівництво ДЮСШ №1 звернулося до Миколаївської обласної ради за допомогою, адже вона орендує частину їх приміщень. Вікторія Москаленко засвідчила необхідність проведення ремонту, але обіцяні гроші з резервного фонду так і не було виділено. Далі на mykolaiv-yes.

На даний момент заклад підпорядковується ЧНУ імені Петра Могили, але ректор Леонід Клименко також відмовився самотужки ремонтувати покрівлю, адже будівля перебуває на балансі Міністерства освіти. За пів року поневірянь ДЮСШ №1 дійшли до відчаю та вирішили звернутися за допомогою до президента України Володимира Зеленського, який перебував у Миколаєві з робочим візитом. Зрештою влада пообіцяла зайнятися “Трудовими резервами”, але коли це станеться не відомо. 

Як відомо, вже менше ніж за два місяці Миколаїв обиратиме нового очільника міста. На даний момент головними претендентами на посаду є діючий міський голова Олександр Сєнкевич, що представлятиме новостворену партію “Пропозиція”, а також громадська діячка Тетяна Домбровська від “Слуги народу”. У ДЮСШ вирішили скористатися нагодою та звернутися за допомогою до Домбровської, адже пів року поневірянь у владних кабінетах не дали результату.  Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила кандидатка в мери. Домбровська зауважила, що дане питання більше політичне, а не фінансове, тому ГО “Майбутнє Миколаєва” вирішила не чекати, а діяти. Вже проведено переговори з підприємцями та з понеділка, 7 вересня, у “Трудових резервах” мають стартувати ремонтні роботи. 

“Я розібралась в ситуації: це питання не стільки фінансове, скільки політичне. Я нажахана! Через політику сотні дітей залишаться просто на вулиці! Я провела переговори з підприємцями Миколаєва, і ми разом знайшли рішення. З понеділка ми розпочинаємо ремонтні роботи покрівлі”, – зауважила Домбровська.