Четвер, 30 Червня, 2022

На Миколаївщині депутати направили звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну з вимогою зменшити тарифи

У Миколаївській області мешканці продовжують скаржитись на непомірно високі тарифи та вимагають їх зменшення. Відповідну позицію своєї громади нещодавно висловили і депутати Новоодеської міської ради. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила депутат від “Слуги народу” Ірина Пономарьова, передає “mykolaiv-yes.com”. 

Минулого четверга, 21 січня, в ході сесії Новоодеська міська рада підтримала проект звернення до керівництва країни, зокрема Президента Володимира Зеленського, Верховної Ради та Кабінету Міністрів. В ньому депутати висловили заклик переглянути рішення, які призвели до подорожчання комунальних послуг: на електричну енергію та газ. Ірина Пономарьова повідомила, що нині ухвалений проект звернення чекає на підпис від Новоодеського міського голови. 

Варто зауважити, що проти подорожчання тарифів вся фракція “Слуги народу” виступила одноголосно, чого чекає і від керівництва держави. На даний момент депутати вимагають зменшення тарифів щонайменше до рівня минулого року, а також встановлення мораторію на їх підвищення. Народні обранці вважають за доцільне впровадження пільгових тарифів для окремих категорій громадян, а також наголошують на необхідності підтримки з боку держави соціально незахищених категорій громадян. Цього можна досягти шляхом збільшення та розширення програм субсидій. 

У відповідному зверненні зазначається, що відміна пільгового тарифу на споживання перших 100 кВт енергії та збільшення вартості комунальних послуг, зважаючи на зниження платоспроможності населення, провокує ще більше накопичення боргів у користувачів, особливо у період важкої епідеміологічної ситуації з COVID-19. Єдиним виходом із цієї ситуації є недопущення збільшення цін і тарифів у 2021 році, а також внесення змін до державного бюджету, щодо повноцінного фінансування субсидій для населення.