П’ятниця, 20 Травня, 2022

Голова Миколаївської облради та депутати поїхали на мітинг підтримати колишнього президента Порошенка

 

На виборах президента України та Верховної Ради на Миколаївщині беззаперечну більшість отримали Володимир Зеленський та “Слуга Народу”. Попри це керівники на місцевому рівні виявились не такими заядлими прихильниками нових облич у владі. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко ще під час передвиборчої гонки виступала проти кандидатури Зеленского на посаді президента та всіляко підтримувала Петра Порошенка, пише mykolaiv-yes.com.ua.

Москаленко та інші депутати від “Європейської Солідарності” в Києві на мітингу підтримали колишнього президента Порошенка

1

Нині проти колишнього очільника держави Петра Порошенко активно порушуються кримінальні справи. Вчора, 1 липня, у столиці України відбувся мітинг у підтримку Порошенка, якому Печерський суд столиці повинен був обрати запобіжний захід у справах, які стосуються законності  його указів. Порошенко, його однопартійці, а також деякі європейські політики вважають ці справи політичним переслідуванням та закликають припинити чинити тиск на колишнього очільника держави. 

2

У мітингу та протестній ході взяли участь і миколаївські політики. В числі протестувальників можна було побачити голову обласної ради Вікторію Москаленко, голову міської організації партії “Європейська Солідарність”  Олену Кисельову, обласної організації Михайла Талпу та інших.  Очільниця області увімкнула онлайн трансляцію всього, що відбувалось у столиці і заявила, що мітингувальники проти політичних репресій, виступають за верховенство права в Україні та закликала всіх громадян долучитись до протесту “Барикада 2.0. Зробимо їх ще раз”. 

3

Миколаївські активісти обурились такою поведінкою голови облради Москаленко та задали питання, чому вона у робочий час знаходиться не у  Миколаївській області та вирішує місцеві проблеми, а мітингує за колишнього президента Порошенка. Виявилось, що Вікторія Москаленко пішла у відпустку на 10 днів. 

Голова Миколаївської облради не раз вступала у пряму конфронтацію з нинішнім президентом Володимиром Зеленським

4

Варто зауважити, що Вікторія Москаленко постійно потрапляє у незручні ситуації через відкриту підтримку колишнього очільника держави та протистояння з нинішнім. Під час президентської гонки Москаленко назвала Зеленського “малоросом”. За свої слова їй довелось відповідати вже під час візиту новообраного президента до Миколаївської області. 

Нещодавно очільниця облради навіть надіслала листи послам “Великої сімки”. Причиною цього став тиск на чиновницю зі сторони начальника СБУ Миколаївської області Віталія Герсака, який покликав Москаленко на зустріч та вимагав, щоб вона добровільно покинула свій пост. Сторонниця Порошенко стверджує, що таке розпорядження дав сам Єрмак та Офіс Президента. Все це почалось з тієї самої скандальної фрази, що Зеленський “малорос”. 

Варто зауважити, що  питання про відставку Москаленко з посади голови облради і  самі депутати озвучують вже не вперше, проте, їм досі не вдалось зібрати необхідну кількість голосів.