Вівторок, 24 Травня, 2022

На Коблево вільно: Зеленський назвав далекобійників “засранцями” та пообіцяв їх знайти

Однією з найбільших проблем України є погані дороги. Траси державного значення у Миколаївській області вже багато років називають пекельними та дорогами смерті. Вони більше нагадують непроїзні напрями, адже подекуди ями та вибоїни досягають глибини у півтора метри. Далі на mykolaiv-yes.

Головними причинами такої ситуації є відсутність ремонту протягом  десятків років, неякісний ремонт на ділянках, де він проводиться, а також перевантажені фури, що розбивають новенький асфальт. Влітку ситуація стає катастрофічною, адже аграрії пускають перевантажені автомобілі по дорогам, які вже починають плавитись від надзвичайно високої температури і палючого сонця. У обласному центрі  Миколаєві вже котрий рік обмежують пересування вантажівок у денний період часу, адже вже до осені відремонтовані магістралі псуються. Для мешканці області погані дороги означають аварії на дорогах, втрату запчастин прямо на шляху до місця призначення, а також втрату дорогоцінного часу під час транспортування критичних пацієнтів. На деяких ділянках 20 км шляху можна їхати до двох годин або спускатись на грунтовку. 

Щорічно держава витрачає мільйони гривень на ремонт доріг. Президент України Володимир Зеленський заявив, що один кілометр нової траси обходиться в 1 млн доларів, але крім будівництва гостро стоїть питання їх збереження від несвідомих водіїв, яким чхати на всіх, крім себе. Нині основним заходом боротьби з ними є встановлення вагових комплексів, які перевірятимуть, чи не перевищують далекобійники допустиму вагу вантажу. Але недобросовісні водії знаходять шляхи, як обійти контроль та порушують закон. 

Виявилось, що далекобійники мають власну платформу, де спілкуються та повідомляють одне одному місце розташування вагових комплексів. Зеленський та його команда знайшли групу ГВК “Ваговий контроль” у Вайбері. Її учасниками є 17864 людини, останній з підписників – це сам Зеленський. Президент спеціально підключився до спільноти та подивився, яку інформацію розміщують водії. 

“Вони одне одному кажуть: “По Коблево їдемо, там вільно, лише поліцейські. На Умань не їдемо, там вже серйозно, заборонено”. Чесно кажучи ви мене розвеселили”, – Володимир Зеленський записав для учасників спільноти відео. 

Президент України назвав водіїв “засранцями” та закликав їх не заважати владі покращувати ситуацію в країні. 

“Все одно всі чати ми знайдемо і вас також ми знайдемо, і буде боляче”, – пригрозив далекобійникам Президент.