Четвер, 30 Червня, 2022

На Миколаївщину привезли кіношну “Президентську булаву” Зеленського

Партія президента України Володимира Зеленського “Слуга народу” шукає шляхи, щоб об’єднати суспільство. Для цього політики використовують будь-які методи та проявляють неабияку вигадливість. Саме під гаслом об’єднання українців “слуги народу” вирішили організувати тур – “Президентська булава”. Головний символ влади президента возять по областям та передають від одного партійного осередку до іншого, розповідає “mykolaiv-yes.com.ua“.

“Президентську булаву” привезли на Миколаївщину

Днями головний символ влади у країні привезли і на Миколаївщину. До цього вона перебувала у Південній Пальмірі. На Одещині булаву зустрічали студенти журналісти та рекламники університету імені Мечникова. Про це повідомив народний депутат по 130 округу Олексій Леонов. Далі її передали миколаївському нардепу Ігорю Негулевському. 

На Миколаївщині “Президентська булава” вже встигла побувати у Баштанці. Віталій Гомерський повідомив, що регіон продовжив тур обміном досвідом у вирішенні проблем розвитку. Партійці наголосили на величезному промисловому потенціалі району, який потрібно розвивати. Також членів громади під час заходу познайомили з кандидатами на місцеві вибори від “Слуги народу”. 

“Головний напрямок – промисловість. Представники партії “Слуга народу” зустрілися з громадою Баштанки, щоб вкотре наголосити, що в нас великий промисловий потенціал, який потрібно розвивати”, – повідомив Віталій Гомерський. 

Куди далі повезли “Президентську булаву” не повідомляється.

Президентська булава виявилася не справжньою 

Поки частина українців, які були присутні на заходах туру “Президентська булава” та бачили світлини з них, дивувалися та раділи, що побачили символ влади, інші відзначили, що справжня булава має інший вигляд. Виявилося, що партійці возять по Україні лише кіношний реквізит зі зйомок “Слуги народу”, а не справжній символ влади. Звісно, ця булава була у руках президента, але лише на зйомках фільму, коли Зеленський грав роль вчителя історії Василя Голобородька. 

Такий нестандартний спосіб підтримати партійців в усіх областях країни у липні запропонував очільник Донецького осередку “Слуги народу” Владлен Неклюдов. Разом із цією “Президентською булавою” він відкривав регіональну приймальню партії та назвав її символом влади президента, партії та її успіху. Після цього булаву почали передавати з одного регіону до іншого. У вересні черга дійшла і до Миколаївської області. 

Варто зауважити, що справжня президентська булава є одним із символів державної влади та виготовлена із позолоченого срібла, оздоблена дорогоцінними каменями. Вона зберігається у спеціальному футлярі з червоного дерева та використовується лише під час державних протоколів. На ній є спеціальне гравірування на латині “Все повертається”. Загальна вага одного з символів президентства складає 750 грамів. Також до офіційних символів відносяться президентський штандарт, гербова печатка та знак президента. Вони офіційно запроваджені з 1999 року.