Четвер, 30 Червня, 2022

Безпарашутне десантування та дозаправка в повітрі: на Миколаївщині тривають спільні навчання сил спецоперацій США та України

На Миколаївщині тривають міжнародні військові навчання “Спільні зусилля – 2020” за участі сил спецоперацій США, Великобританії, Канади та України. Це перші багатонаціональні навчання, які проводяться на території нашої країни після приєднання до НАТО у статусі Партнера з розширених можливостей. Далі на mykolaiv-yes.

Декілька днів тому на Тернівський полігон вже успішно висадилося більше двохсот британських десантників 16 штурмової бригади, що прилетіли з графства Оксфордшир. Сьогодні та завтра  22-23 вересня стартує основна частина навчань, що включатиме в себе безпарашутне десантування бійців та виконання дозаправки літаків у повітрі. Про це повідомляють у Посольстві США у Києві. 

Сьогодні у проміжку часу з 12:30 до 14:00 виконуватимуться польоти над Миколаївщиною. Зона проведення навчань: Рибаківка, Очаків, Анатолівка та Березівка. Одним із завдань буде дозаправка у повітрі. Завтра, 23 вересня, в цей же час буде проходити відпрацювання польотів на низьких висотах та відпрацювання інших навичок у Херсоні, Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві та Черкасах. 

Зауважимо, що за повідомленнями місцевих ЗМІ, 23 вересня на черговий етап навчань на Миколаївщині прибуде президент України Володимир Зеленський. Його маршрут пролягатиме через міжнародний аеропорт, звідки він поїде безпосередньо на полігон “Широкий Лан”. Там він поспілкується з військовими сил НАТО. 

Нагадаємо, що востаннє президент відвідав Миколаївщину всього місяць тому. Наприкінці серпня він проінспектував стан будівництва багатостраждальної траси “Миколаїв – Кропивницький”, заїхав до Будинку офіцерів флоту, де пообіцяв “зробити все для його реставрації”,  та поспілкувався з керівництвом міста. Тоді ж було офіційно представлено команду партії “Слуга народу” на Миколаївщині та кандидата в мери Тетяну Домбровську.